30 квіт. 2021
Загальні батьківські збори колективу
26 травня 2021 року відбудуться загальні збори колективу та батьківської громадськості

Веселий осінній ярмарок кличе осінь на гостини до нашої великої  родини! З давніх-давен в Україні пора збирання врожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було… Одні їхали, щоб продати, інші – купувати… Й обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці, проводяться народні ігри.

От і в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу № 226 відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, поробки з овочів та фруктів та інше. Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. Із захватом діти продавали та купували, були справжніми продавцями осіннього ярмарку. Одягнені в українські костюми, з корзинками та відеречками, з гаманцями в руках, малеча по-дорослому торгувалася, скуплялася. А чого тут тільки не було?!

На доброму ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб у кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!