До відома баківської громадськості! Організація харчування в ДНЗ

24 лист. 2017
Інформація станом на 23.11.2017р.

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) № 226 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОН

49061,  М. ДНІПРО, ПР. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 16-Б, ТЕЛ. 749-66-23, dnz226@ukr.net

До відома батьків!

Інформація щодо організації харчування в

дитячому навчальному закладі № 226 станом на 23.11.2017р.

Згідно листа від 23.11.2017р. № 7/3-4167 департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради «Про надання інформації» інформуємо:

1. Постачальник повного асортименту круп (рис, крупа гречана, пшоно, крупа пшенична, вівсяна крупа, ячна крупа, перлова крупа та макаронні вироби) відмовився від виконання договірних зобов’язань.

2.Не в повному обсязі проведено розрахунки щодо окремих продуктів харчування на 2017 рік при проведенні торгів у 2016 році.

Постачання круп здійснюється з 13.11.2017.

Відносно постачання необхідного до встановленої норми об'єму продуктів харчування проводиться процедура відкритих торгів, тривалість яких відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 25-30 календарних днів.

Аукціон призначено в системі публічних закупівель Prozorro на 24.11.20 і

7 (овочі) та 27.11.2017 (молоко, м'ясо куряче та крупи). Постачання продуктів харчування планується з моменту акцепта тендерної пропозиції.

На даний час раціон визначено відповідно до додатка 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», згідно з якою передбачається використання як курячого та яловичого м’яса, так і курячої печінки, ковбасних виробів, варених сосисок, оскільки вони відносяться до категорії м'ясопродуктів. Крім цього, здійснюється постачання свіжомороженої риби (хек).

Перебої у постачанні хліба житнього та пшеничного відсутні.

Відносно вартості ковбасних виробів та варених сосисок постачання здійснює ТОВ «Прем’єр», сертифіковане за міжнародними стандартами; виробник визначений у результаті відкритих торгів з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

На даний час постачаються такі продукти харчування:

-ковбаса варена - 1 раз на тиждень;

-сосиски - 1 раз на тиждень;

-печінка куряча - 2 рази на тиждень;

-риба свіжоморожена - 2 рази на тиждень;

- сир кисломолочний - 1 або 2 рази на тиждень;

-сир твердий в достатній кількості відповідно до норм;

-молоко пастеризоване - 3 або 4 рази на тиждень.

У листопаді поточного року продукти харчування завозились згідно із заявками, відповідно до затвердженого графіка.

Перерахунок оплати за харчування дітей буде проведено з урахуванням вартості одного діто/дня згідно з фактичною вартістю меню вимог.