Випускні ранки

31 трав. 2013
В ДНЗ № 226 пройшли випускні ранки

В кінці травня прозвучав випускний вальс для старших груп дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» .

Такий важливий, зворушливий , особливий та надзвичайно хвилюючий момент у житті настав цього дня для випускників дошкільного закладу та їх батьків .Вчорашні малюки , які ще не вміли розмовляти та самостійно вдягатися , стали сьогоднішніми допитливими випускниками , які вже багато чого вміють : співають , малюють , танцюють , читають , рахують , а головне вміють товаришувати .

Сьогоднішнє свято зібрало багато гостей у музичній  залі.

Випускники довго і з великим нетерпінням чекали цього дня , терпляче і наполегливо готувалися до нього разом з музичним керівником і звичайно ж із своїми вихователями.  Дякуючи спільній наполегливій та кропіткій праці свято було просто надзвичайним , хореографічні композиції та дійства , музичні колективні та сольні номери зачаровували своєю красою та самобутністю . Щирі та по - материнському теплі слова прозвучали сьогодні для випускників та батьків із вуст завідуючої дошкільним закладом Маган Валентини Петрівни.

Цей день важливий не лише для діток та їхніх родин , але й для працівників закладу , які протягом чотирьох років з особливою теплотою вкладали серця і душі у своїх вихованців . І не так вже й важливо , що їхня щоденна праця і турбота була мало помітною для сторонніх , але всі вони праля і кастелянша , завгосп і комірник , двірник і підсобний працівник , кухарі ,медична сестра та помічники вихователів разом з педагогічним колективом закладу виростили і виплекали їх наших випускників .

Терпіння і міцного здоров'я вам , батьки . Щасливої дороги вам , наші дорогі діти !