27 вер. 2018
Розвиваємо емоційно-ціннісну сферу дошкільників
Зустріч дошкільників з дитячим письменником

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

КЗО «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 226 комбінованого типу» ДМР  для навчання дітей з особливими освітніми потребами

обладнаний не в повному обсязі.

Функціонують масажний кабінет, фізкультурний зал, логопедичний та      психологічний кабінети в яких працюють досвідчені педагоги та медики.

Два інструктори з ЛФК щоденно проводять комплекси лікувальної фізкультури.

наявність пандусу та кнопки виклику – немає;

будівлі закладу, де перебувають вихованці, об’єднані зручними переходами;

туалети та вмивальні кімнати відремонтовано;

в спальнях обладнано фізкультурні куточки для профілактики порушень                        постави, плоскостопості.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, столи відповідають нормативним вимогам; стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – енергозберігаючих ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі груп відповідають віковим  особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Територія дошкільного закладу підтримуються в належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.