27 вер. 2018
Розвиваємо емоційно-ціннісну сферу дошкільників
Зустріч дошкільників з дитячим письменником

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення та оснащення

Дошкільний навчальний заклад № 226 розташований у типовій цегляній двоповерховій будівлі загальною площею 2049,7 м2.
    Вивільнене одне групове приміщення з метою здійснення повноцінного рухового режиму та переобладнано під спортивну залу.
Територія закладу має огорожу по всьому периметру
, частково вимагає заміни. Кожна садова група має окремий ізольований  ігровий майданчик із тіньовими навісами та зеленими насадженнями, в планах побудова трьох тіньових навісів для груп раннього віку.  Навчальні й адміністративні приміщення мають привабливий та естетичний вигляд.
      Приміщення і територія дошкільного закладу відповідають санітарним нормам. Ділянка добре озеленена, що забезпечує оздоровлення та відпочинок дітей. Створено фрагменти природних і культурних ландшафтів, що сприяє екологічному вихованню дітей. Для виконання завдань розумового, екологічного розвитку, трудового виховання дошкільнят виділено місце під облаштування городів.
    Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», вимогам Санітарного регламенту, затвердженому наказом  МОЗ України від 24.03.2016 № 234, типовому Переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах.

Встановлено лічильники електричної енергії, холодної води, 14 бойлерів для нагрівання води. У дошкільному закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється, його кількість достатня для повноцінної роботи протягом року.
Пральне приміщення обладнане
трьома пральними машинами-автоматами, сушаркою, прасками, стелажами для зберігання чистої білизни.
У 2016 році проведено капітальний ремонт харчоблоку. Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, повністю забезпечує технологічний процес обробки продуктів харчування. До складу харчоблоку входять: виробничий цех, цех для переробки сирих овочів, комора для сухих продуктів.